Alumiiniumuksed

Toodame ja paigaldame alumiiniumuksi väga erinevatele majadele – nii tootmis-, äri- kui ka eluhoonetele. Alumiiniumustel on ületamatud soojusjuhtivuse, heli- ja ilmastikukindluse ning turvalisuse näitajad. Võite kujundada endale kas või personaalse disainiga ukse, mis vastab kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele!

Miks valida meie alumiiniumuksed

Personaalne disain

Suudame pakkuda väga laia viimistluste valikut nii erinevate materjalide imitatsiooni kui ka kõigis läikeastmetes värvitoonide näol. Pole tähtis, millise stiili ja viimistluse valite, alati tagame kõrgeima kvaliteedi! Uksepaneelide disainivõimalused on piiramatud, täpsemad kujundusnäidised leiad kataloogist.

Kodu kaitse

Kodu peab olema turvaline. Pakume erinevas hinna- ja turvalisusklassis välisuksi, muuhulgas kõrgeima murdvarguskaitse klassiga RC3. Valida saab ka helipidavuse taseme, kõrgeim pakutav tase on helipidavuse klass 5. Kõik uksed on ilmastikukindlad ning kestavad kõigis ilmaoludes.

Nutikas välisuks

Soovi korral saate meie alumiiniumukse ühildada peaaegu iga nutika kodu süsteemiga turul, mis tagab maksimaalse kasutusmugavuse. Välisuste tööd saate juhtida koodilugeja, sõrmejälje või nutitelefoniga. Rohkem infot leiad kataloogist.

Hooldusvabad

Kui valite alumiiniumist välisukse, võite olla kindel, et uks on praktiliselt hooldusvaba ning selle eluiga ületab kõiki teistest materjalidest välisuksi turul.

Disainitud

Alumiiniumist välisuksed pole mitte ainult kvaliteetsed ja vastupidavad, vaid pakuvad ka palju disainivõimalusi alates väga suurest valikust värvitoonidest kuni pinnaviimistluse variantideni (nt puit- ja betooniimitatsioonid).

Failid ja brošüürid