Alumiiniumist tõst-liuguksed

Tõst-liuguksed võimaldavad majas avarust luua, sulades samas kokku hoone arhitektuurilise ilmega. Samal ajal aga peavad need vastama ka kõrgeimatele energianõuetele ja pakkuma kaitset müra, ilmastiku ja murdvarguse eest. Paindlik konstruktsioon võimaldab paigaldada igale hoonele sobiva avamis- ja disainilahendusega tõst-liuguksed.

Õige materjalivalik tagab liugukse töökindluse ja vastupidavuse. Alumiiniumist liuguksed paistavad silma elegantse välimuse ning eriti kõrge ilmastikukindluse, helikindluse ja soojapidavuse poolest. Lisaks võimaldavad alumiiniumist liuguksed luua hoones suuri ja avaraid klaaspindu, isegi kui tegemist on väga suurte paigaldusavadega.

Miks valida meie tõst-liuguksed?

Valgusküllane ja avar tuba

Liuguksed loovad ruumis avara ja erilise tunde. Eriti kitsad profiilid tagavad maksimaalse takistusteta vaate ja valgusküllasuse. Alumiinium-liuguksed pakuvad ka laia valikut kujundusvõimalusi.

Kõrge energiatõhusus

Tänu innovaatilisele tehnoloogiale täidame profiilikambrid pur-vahuga, mis aitab meil saavutada väga hea soojusisolatsiooni. Tulemuseks on liuguste suurem energiatõhusus ja madalad energiakulud.

Täielik ilmastikukindlus

Avarad klaasipinnad ei nõua enam kompromissi ilmastikukindluses! Meie uksed on läbinud rohkelt teste ja katseid ning tagavad täieliku kindluse ja vastupidavuse kõigis ilmastikuoludes ning samuti suurepärase mürakindluse.

Avamine ja sulgemine

Alumiiniumist tõst-liugustele saab tellida nii manuaalse kui ka elektrilise avamislahenduse. Manuaalselt avatavad ja suletavad tõst-liuguksed on kõige tavapärasem lahendus. Need on lihtsad kasutada ja paigaldada, liiguvad kergelt ja sujuvalt ning sulguvad vaikselt. See on levinud, turvaline ja läbiproovitud lahendus!

Elektriliselt avatavad liuguksed pakuvad veelgi suuremat mugavust, sest elektrilahendus võimaldab ühendada liuguksed targa kodu süsteemiga ning kontrollida nende avamist ja sulgumist selle rakenduse abil. Tänu nüüdisaegsele tehnoloogiale on meie liuguksed juhtmevabad ja seetõttu ka visuaalselt elegantsed.

Disain

Alumiiniumist liuguksed annavad piiramatu disainivabaduse! Ukseraamile saab valida peale standardvärvide ka kõiki Decorali ning NCS- ja RAL-värvikaardi toone kõigis võimalikes läikeastmetes, lisaks saame profiilid värvida seest ja väljast eri tooni. Tänu uuenduslikule värvimistehnoloogiale saame profiilid viimistleda ka erinevate imitatsioonidega (nt puit- või betooniimitatsioon). Rohkem infot leiad pdf-kataloogidest.

Failid ja brošüürid