Ettevõttest

Nordprofiil OÜ tegeleb klaas-alumiinium konstruktsioonide tootmise ja paigaldamisega. Meie meeskonnal on selles valdkonnas pikaaegsed kogemused. Toodete valmistamisel kasutame vaid kõige uudsemaid ja kvaliteetsemaid materjale. Pakume lõpptarbijale kvaliteetset teenust konsultatsioonist ja projekteerimisest soovitud lõpptulemuseni. Kasutame tänapäevaseid alumiiniumprofiilide töötlemiseks mõeldud seadmeid, mille abil saame teha ka väga keerukaid töid.

Meie missioon

Muudame Teie unistuste ruumid reaalsuseks meie klaas-alumiinium lahendustega.

Meie visioon

Soovime oma toodete läbipaistvuse, kerguse ja elujõuga olla inspiratsiooniks. Nordprofiili eesmärk on mõjutada põnevate klaasimislahendustega arhitektuuri kõikjal Põhjamaades ja Baltikumis.

Alumiiniumi eelised

Alumiinium on maailmas enim kasutatud metall, mis peab ajale vastu, on kergesti hooldatav ja parim valik põhjamaade ilmastikuoludes. Lisaks võimaldab alumiinium arhitektuuriliselt väga laia viimistlusvalikut, tagades lõpptulemusena visuaalselt kõige puhtama ja korrektsema pinna. Alumiiniumprofiilidest tooted on hooldusvabad, ega nõua hiljem lisakulutusi.

Kasutades oma toodetes klaasi ja alumiiniumi kombinatsiooni, on tulemus kõrgkvaliteetsed ja arhitektuurset silmailu pakkuvad tooted:

  • Alumiiniumuksed
  • Alumiiniumaknad
  • Alumiiniumist tõst-liuguksed
  • Klaasfassaadid
  • Alumiiniumist tuletõkkeuksed, -aknad ja -klaasseinad