Alumiiniumaknad

Kvaliteetsed ja energiasäästlikud alumiiniumaknad

Aknad peavad ruumis täitma mitut funktsiooni: nad annavad valgust ja pakuvad vaadet ümbritsevale, aga samal ajal kaitsevad meid talvel külma ja suvel liigse kuumuse eest, summutavad müra ning hoiavad eemal kutsumata külalised. Kõige selle juures peavad aknad sulanduma hoone arhitektuuriga, mis omakorda eeldab aknatootjalt suurt paindlikkust akende kujus, konstruktsioonis ning viimistluses. Alumiiniumaknad lubavad kombineerida kõiki neid erinevaid nõudeid, aga säilitada sealjuures peaaegu täieliku disainivabaduse.

Miks valida meie alumiiniumaknad?

Kõrge kvaliteet ja pikk eluiga

Alumiiniumaknad on väga ilmastikukindlad, vähenõudlikud ja praktiliselt hooldusvabad, nõudes vaid harva puhastamist. Kvaliteetsed, nüüdisaegse tehnoloogia abil toodetud alumiiniumaknad kestavad aastakümneid, kaotamata esialgseid omadusi.

Laiad disainivõimalused

Olgu tegemist uue ehitise või renoveeritava hoonega, alumiiniumaknad pakuvad lõputult võimalusi disainida aknad vastavalt hoone arhitektuurile ja isikupärale. Disainivabadust iseloomustavad minimaalsed profiilijooned, suured klaasipinnad ja maksimaalne vaade.

Märgatav energiasääst

Ebapiisava isolatsiooniga aknad põhjustavad suuri küttearveid ja energiakadu. Tänapäevased alumiiniumaknad aitavad tänu tõhusale soojusisolatsioonile energiat säästa. Vanade akende väljavahetamine on pikas perspektiivis suurepärane investeering ja lisaväärtusena parandab ka hoone välimust.

Hooldusvabad

Kui võrrelda teiste aknamaterjalidega, on alumiiniumprofiilidest akendel kõige pikem eluiga. Alumiiniumaknad on ka väga madalate hoolduskuludega: neid on vaja vaid aeg-ajalt puhastada. Vaid väga sagedasti kasutatavaid aknaid tuleb vahel ka kergelt reguleerida, aga muus mõttes on need praktiliselt hooldusvabad.

Ilmastikukindel

Alumiinium annab akendele tugevuse ja stabiilsuse, mis võimaldab toota suuri klaaspindu kitsa profiilijoonega. Kasutame kõrgeima kvaliteediga värvimistehnoloogiat, mis annab aknaraamile ilmastikukindla pinna ja kaitse UV-kiirguse eest.

Failid ja brošüürid